Ο Γιάννης Αντετοκούνμπο θα ξεκινήσει βασικός για δεύτερη συνεχόμενη χρονιά και μαζί του θα έχει, εκτός από τον Κάρι τους: ΝτεΡόζαν, Εμπίιντ και Χάρντεν. Επίσης, στην ομάδα των Κάρι, Αντετοκούνμπο, βρίσκονται και οι Μπάτλερ, Γκριν, Χόρφορντ, Λίλλαρντ, Λόουρι, Τόμπσον και Τόουνς.
Ο Γιάννης Αντετοκούνμπο θα ξεκινήσει βασικός για δεύτερη συνεχόμενη χρονιά και μαζί του θα έχει, εκτός από τον Κάρι τους: ΝτεΡόζαν, Εμπίιντ και Χάρντεν. Επίσης, στην ομάδα των Κάρι, Αντετοκούνμπο, βρίσκονται και οι Μπάτλερ, Γκριν, Χόρφορντ, Λίλλαρντ, Λόουρι, Τόμπσον και Τόουνς.