![MαÏινάκηÏ: «ΠÏοÏνÏα ÏÎÏÏει. Îίναι θÎμα μηνÏν»](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh7kJA5c2pVuIBpsbs8hKvLe2CXAjt-A4WOvteXSNF1zUO86MY9Q2oxHdo97MjY0zwvMeT0w_p8kieaRnxKjPECD_e7tc7hgZkNjpUyeSjSvY3jwkqgE0LqT6-yfDWmUUnhVi2TQBi1UIdS/s320/74a9a90156b65566d666ce3ca4b833b2.jpg)
Συμβαίνει κάθε χρόνο. Με αφορμή την διεθνή ναυτιλιακή έκθεση «Ποσειδώνια» ο Βαγγέλης Μαρινάκης έκανε το πάρτι την Τρίτη το βράδυ εκεί όπου τραγούδησε ο Αντώνης Ρέμος και ξεχώρισε με τις μελωδίες της η Βανέσα Μέι. Ομως η ατάκα της βραδιάς τελικά άνηκε στον Βαγγέλη Μαρινάκη ο οποίος πήρε το μικρόφωνο από τον Αντώνη Ρέμο και αφού του ευχήθηκε χρόνια πολλά για τον μεγάλο του έρωτα είπε
«Εμείς είμαστε μια χαρά. Η χούντα πέφτει. Είναι θέμα μηνών. Δεν έχουμε κανένα θέμα»