Email: symvolinews@gmail.com

Συμβαινει Τωρα:

Τετάρτη, 26 Αυγούστου 2015

ΒΑΣΕΙΣ 2015: Όλα τα ονόματα των Κερκυραίων επιτυχόντων

http://www.corfupress.com/news/images/panelladikes-0.jpg
Το CorfuPress.com όπως κάθε χρόνο, έτσι και φέτος δημοσιεύει όλα τα ονόματα των μαθητών των κερκυραϊκών λυκείων που πέτυχαν στις εξετάσεις εισαγωγής στα ΑΕΙ και τα ΤΕΙ της χώρας. Ευχόμαστε σε όλους τους επιτυχόντες, καλή σταδιοδρομία!


Σημειώνουμε ότι η σειρά δημοσίευσης δεν σχετίζεται με τη σειρά επιτυχίας,κατάταξης ή βαθμολογίας.

ΠΡΩΤΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ



      Επώνυμο Όνομα Σχολή Επιτυχίας
  1. ΑΓΑΘΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ / ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
  2. ΑΓΑΘΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ / ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  3. ΑΓΑΘΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ / ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  4. ΑΘΗΝΑΙΟΥ ΜΑΡΙΑ / ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  5. ΑΛΕΞΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ / ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
  6. ΑΝΘΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ / ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  7. ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ / ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  8. ΑΡΓΑΛΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ / ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ)
  9. ΑΣΠΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ / ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
  10. ΑΥΓΟΥΣΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ / ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
  11. ΑΥΓΟΥΣΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ / ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
  12. ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ ΑΡΣΕΝΙΟΣ / ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΡΤΑ)
  13. ΒΑΡΘΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ / ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
  14. ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ / ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  15. ΒΕΡΓΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ / ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
  16. ΒΙΤΟΥΛΑΔΙΤΗ ΙΩΑΝΝΑ / ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  17. ΒΟΥΛΙΣΜΑ ΕΙΡΗΝΗ / ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  18. ΓΑΛΑΝΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ / ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
  19. ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ / ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΕΡΡΕΣ)
  20. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΜΑΛΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ / ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  21. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ / ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΟΠΤΙΚΟΑΚΟΥΣΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
  22. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΕΝΕΤΙΑ / ΝΑΥΤΙΚΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ (ΣΝΔ) ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ
  23. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ / ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
  24. ΓΚΕΡΕΚΟΥ ΖΑΦΕΙΡΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ / ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
  25. ΓΚΙΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ / ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
  26. ΓΚΟΥΝΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ / ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
  27. ΓΝΕΣΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ / ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  28. ΓΟΥΛΙΑΡΜΗ ΕΛΕΝΗ / ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
  29. ΔΑΦΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ / ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ)
  30. ΔΕΛΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ / ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  31. ΔΗΜΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ / ΦΥΣΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  32. ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΑΡΙΣΤΟΥΛΑ / ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
  33. ΖΟΡΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ / ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
  34. ΘΕΜΑ ΓΕΩΡΓΙΑ / ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  35. ΘΡΟΥΒΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΡΙΟΣ / ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)
  36. ΙΩΑΝΝΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ / ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΕΡΡΕΣ)
  37. ΚΑΖΙΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ / ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  38. ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ / ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
  39. ΚΑΝΤΑΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ / ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΑΥΤΙΚΟΥ (Σ.Μ.Υ.Ν.)
  40. ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝ / ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΡΕΒΕΖΑ)
  41. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ / ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
  42. ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ / ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΗΧΟΥ & ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ (ΛΗΞΟΥΡΙ)
  43. ΚΟΣΚΕΡΗ ΕΛΒΙΡΑ ΜΑΡΙΑ / ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
  44. ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ / ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
  45. ΚΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ / ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
  46. ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ / ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  47. ΚΟΥΣΤΑ ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ / ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
  48. ΚΟΥΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ / ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
  49. ΚΟΥΤΑΓΙΑΡ ΑΓΓΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ / ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
  50. ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ / ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ)
  51. ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ / ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  52. ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΛΕΝΗ / ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
  53. ΚΩΣΤΑΝΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ / ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
  54. ΛΑΓΓΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ / ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  55. ΛΑΝΤΖΟΥ ΜΑΡΙΑ / ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
  56. ΛΙΒΕΡΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ / ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  57. ΛΟΥΚΑΝΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ / ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  58. ΛΩΛΗ ΜΑΡΙΑ / ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΔΡΑΜΑ)
  59. ΜΑΚΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ / ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ
  60. ΜΑΛΤΕΖΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ / ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
  61. ΜΑΝΔΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ / ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ, ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗΣ ΚΑΙ ΣΧΕΔ (ΑΘΗΝΑ)
  62. ΜΑΝΕΤΑΣ ΒΙΟΛΕΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ / ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  63. ΜΑΣΤΟΡΑ ΙΟΥΛΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ / ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  64. ΜΕΤΑΛΛΗΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ / ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  65. ΜΙΚΑΛΕΦ ΜΑΡΙΛΕΝΑ / ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
  66. ΜΙΧΑΛΑ ΝΙΚΟΛΙΝΑ / ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
  67. ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ / ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)
  68. ΜΟΙΡΑΓΙΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ / ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΙΟ)
  69. ΜΟΥΜΟΥΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ / ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
  70. ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΙΔΗΣ ΔΑΝΙΗΛ / ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
  71. ΜΠΑΝΤΟΥΝΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΕΛΕΝΗ / ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
  72. ΝΙΚΟΚΑΒΟΥΡΑΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ / ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ)
  73. ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ / ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
  74. ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ / ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
  75. ΠΑΙΠΕΤΗ ΜΑΡΙΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ / ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
  76. ΠΑΚΤΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ / ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ)
  77. ΠΑΝΑΡΕΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ / ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) -
  78. ΠΑΠΑ ΙΩΑΝΝΑ / ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  79. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ / ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
  80. ΠΑΠΙΚΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ / ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  81. ΠΑΣΧΑΛΙΔΗ ΑΛΙΚΗ / ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
  82. ΠΕΡΑΤΙΝΟΥ ΜΕΛΙΝΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ / ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
  83. ΠΕΡΔΙΚΑΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ / ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
  84. ΠΕΡΔΙΚΗ ΖΩΗ ΜΑΡΙΑ / ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
  85. ΡΑΠΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΟΣ / ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡ (ΠΑΤΡΑ)
  86. ΡΕΠΟΥΛΙΟΥ ΜΙΧΑΕΛΛΑ / ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  87. ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ / ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
  88. ΡΙΖΟΥ ΑΝΝΑ / ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  89. ΡΙΖΟΥ ΣΟΦΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡ / ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  90. ΡΙΚΟΣ ΠΑΥΛΟΣ / ΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
  91. ΣΑΜΟΪΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ / ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  92. ΣΓΟΥΡΟΥ ΜΑΡΙΝΑ / ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΕΝΔΥΣΗΣ (ΚΙΛΚΙΣ)
  93. ΣΚΕΜΠΡΗ ΝΑΤΑΛΙ ΜΑΡΙ / ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  94. ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΦΝΗ / ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  95. ΣΚΟΡΔΙΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ / ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  96. ΣΟΥΒΛΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ / ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
  97. ΣΠΙΝΟΥΛΑ ΣΟΦΙΑΝΑ / ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
  98. ΣΤΟΓΙΑΝΝΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ / ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  99. ΣΤΡΑΒΟΡΑΒΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ / ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΡΤΑ)
  100. ΤΑΤΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ-ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ / ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  101. ΤΑΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ / ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
  102. ΤΖΙΜΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ / ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  103. ΤΖΩΡΑ ΑΛΕΞΙΑ ΜΑΡΙΑ / ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  104. ΤΟΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ / ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  105. ΤΟΠΙΝΤΖΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΦΕΒΡΩΝΙΟΣ / ΑΝΩΤΕΡΗ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΡΟΔΟΥ (Α.Σ.Τ.Ε.Ρ.)
  106. ΤΡΙΓΛΙΑΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ / ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ)
  107. ΤΣΙΑΤΣΙΑΝΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ / ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
  108. ΤΣΙΡΙΜΙΑΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ / ΓΛΩΣΣΑΣ, ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΡΕΥΞΧΩΡΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
  109. ΦΑΝΑΡΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ / ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  110. ΦΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ / ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
  111. ΦΡΟΝΙΜΟΣ ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ / ΦΥΣΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  112. ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ / ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  113. ΧΑΝΔΡΙΝΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ / ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
  114. ΧΑΡΔΑΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ / ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
  115. ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ / ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
  116. ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ / ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
  117. ΧΡΥΣΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ / ΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  118. ΑΛΑΜΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ / ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  119. ΔΟΥΜΠΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ / ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
  120. ΖΙΑΡΑΣ ΘΩΜΑΣ / ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  121. ΚΟΝΤΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ / ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
  122. ΜΟΥΡΜΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΑΥΛΟΣ / ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
  123. ΜΠΑΡΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ / ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
  124. ΣΑΓΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΛΕΑΡΧΟΣ / ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε. (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
  125. ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ / ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
  126. ΣΠΙΝΟΥΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ / ΘΕΑΤΡΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  127. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ / ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
  128. ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ / ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΠΑΡΤΗ)
  129. ΜΑΥΡΑΝΔΡΕΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ / ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ)
  130. ΝΤΟΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ / ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)



2ο Λύκειο


Επώνυμο Όνομα Σχολή Επιτυχίας


  1. ΑΒΡΑΜΙΩΤΗ ΣΟΦΙΑ / ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ ΚΑΙ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
  2. ΑΓΟΛΗΣ ΑΓΓΕΛΕ / ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) - ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ
  3. ΑΔΑΜΗΣ ΜΙΧΑΗΛ / ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
  4. ΑΛΑΜΑΝΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ / ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
  5. ΑΝΔΡΙΩΤΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ / ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  6. ΑΝΔΡΙΩΤΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ / ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ)
  7. ΑΡΑΘΥΜΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ / ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  8. ΑΣΠΙΩΤΗ ΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ / ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  9. ΑΥΓΟΥΣΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ / ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
  10. ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ / ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΥΡΟΣ)
  11. ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ / ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
  12. ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ / ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  13. ΒΛΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑ / ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) - ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ
  14. ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ / ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
  15. ΒΡΑΧΛΙΩΤΗ ΕΙΡΗΝΗ / ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
  16. ΓΕΛΑΤΣΟΡΑ ΜΑΡΙΑ / ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  17. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ / ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
  18. ΓΙΣΔΑΚΗΣ ΑΡΣΕΝΙΟΣ / ΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
  19. ΔΕΛΛΗ ΕΛΕΝΗ / ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΠΑΡΤΗ)
  20. ΔΕΣΥΛΛΑ ΙΣΜΗΝΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ / ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) - ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ
  21. ΔΗΜΟΥΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΛΚΗΣ / ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
  22. ΔΟΥΚΑΚΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΟΛΓΑ / ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  23. ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΟΡΦΕΑΣ / ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
  24. ΖΑΪΜΑΚΗ ΤΑΤΙΑΝΗ / ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΟΠΤΙΚΟΑΚΟΥΣΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
  25. ΖΑΜΙΤ ΛΟΥΚΙΑΝΟΣ / ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΕΡΡΕΣ)
  26. ΖΑΜΙΤ ΜΑΡΙΑ ΛΙΛΗ / ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
  27. ΖΗΝΙΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ / ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
  28. ΖΩΧΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΑΡΙΑ / ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΡΕΒΕΖΑ)
  29. ΖΩΧΙΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ / ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
  30. ΖΩΧΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΩΤΗΡΙΑ / ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑΣ
  31. ΘΕΟΔΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ / ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
  32. ΙΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ / ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
  33. ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ / ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
  34. ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ / ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
  35. ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΟΡΕΤΤΑ / ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
  36. ΚΑΝΤΑΡΕΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΜΥΡΤΩ / ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
  37. ΚΑΡΑΜΕΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ / ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  38. ΚΙΤΣΟΥ ΕΙΡΗΝΗ / ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
  39. ΚΟΛΟΒΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ / ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
  40. ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ / ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
  41. ΚΟΝΤΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ / ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ)
  42. ΚΟΝΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ / ΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  43. ΚΟΡΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΙΡΗΝΗ / ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  44. ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ / ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ)
  45. ΚΟΥΣΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΟΙΒΟΣ / ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
  46. ΚΟΥΣΤΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ / ΝΑΥΤΙΚΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ (ΣΝΔ) ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ
  47. ΚΡΟΚΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ ΜΑΡΙΑ / ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  48. ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ / ΘΕΩΡΙΑΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
  49. ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ / ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
  50. ΛΕΪΣΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ / ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  51. ΛΟΥΒΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ / ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
  52. ΛΟΥΚΑΝΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ / ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
  53. ΜΑΛΑΜΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΕΙΡΗΝΗ / ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
  54. ΜΑΡΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ / ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. Τ.Ε.
  55. ΜΑΡΤΖΟΥΚΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ / ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
  56. ΜΑΥΡΩΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ / ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
  57. ΜΕΡΙΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ / ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
  58. ΜΕΤΑΛΛΗΝΟΣ ΣΩΣΙΠΑΤΡΟΣ / ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
  59. ΜΕΤΑΛΛΗΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΥΡΙΔΙΚΗ / ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
  60. ΜΟΝΤΣΕΝΙΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ / ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
  61. ΜΟΝΤΣΕΝΙΓΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ / ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
  62. ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ / ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΧΑΛΚΙΔΑ)
  63. ΜΠΙΖΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ / ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  64. ΜΠΟΖΙΚΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ / ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
  65. ΜΥΡΙΛΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ / ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΞΑΝΘΗ)
  66. ΜΩΡΑΪΤΗ ΛΟΥΚΙΑ / ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  67. ΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ / ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) -ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
  68. ΝΤΟΙ ΜΑΡΚΕΛΓΙΑΝ / ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
  69. ΠΑΓΚΡΑΚΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ / ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  70. ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ / ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
  71. ΠΑΝΤΕΛΙΟΥ ΣΟΦΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ / ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
  72. ΠΑΠΑΓΚΟΓΚΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΔΙΑΜΑΝΤΙΝΑ / ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  73. ΠΕΡΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ / ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  74. ΠΙΘΑΜΙΤΣΗ ΕΥΤΥΧΙΑ / ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
  75. ΠΟΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ / ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
  76. ΠΡΙΦΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ / ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
  77. ΡΙΓΑΝΑ ΕΛΕΝΗ / ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  78. ΣΑΒΒΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΑΡΙΑ / ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
  79. ΣΑΒΒΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ / ΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
  80. ΣΑΒΒΟΥΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ / ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΞΑΝΘΗ)
  81. ΣΕΒΑ.Ι. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ / ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
  82. ΣΕΚΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ / ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ & ΤΟΥΡΙ(ΑΜΦΙΣΣΑ)
  83. ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ / ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
  84. ΣΟΥΒΛΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΝΝΑ / ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΣΗΤΕΙΑ)
  85. ΣΠΙΤΕΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΝΝΑ / ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  86. ΣΤΑΝΤΖΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ / ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
  87. ΣΤΑΦΥΛΑ ΜΑΡΙΑ / ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
  88. ΣΤΟΓΙΑΝΟΣΚΑ ΕΛΕΩΝΟΡΑ / ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  89. ΤΕΡΤΙΛΙΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ / ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
  90. ΤΖΑΛΛΑΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΜΑΡΚΟΣ / ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  91. ΤΟΜΠΡΟΣ ΒΙΚΕΝΤΙΟΣ / ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
  92. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥΔΗΣ / ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  93. ΤΡΙΒΥΖΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ / ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  94. ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΣΟΦΙΑ / ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
  95. ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ / ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
  96. ΦΑΪΤΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ / ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΘΗΝΑ)
  97. ΦΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ / ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
  98. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΔΑΝΙΕΛΑ ΕΙΡΗΝΗ / ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) -
  99. ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ / ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  100. ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ / ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
  101. ΧΕΙΜΑΡΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ / ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)
  102. ΧΕΙΡΔΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ / ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ)
  103. ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ / ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
  104. ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ / ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΠΑΡΤΗ)
  105. ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΥ ΑΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ / ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  106. ΔΑΣΚΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ / ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
  107. ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ / ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΙΟ)
  108. ΛΑΣΚΑΡΙΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ / ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  109. ΜΟΥΜΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ / ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ, ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
  110. ΜΠΙΓΙΛΑΚΗ ΑΣΗΜΙΝΑ / ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
  111. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ / ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
  112. ΡΟΥΣΣΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ / ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
  113. ΑΝΘΗ ΜΑΛΒΙΝΑ / ΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ, ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
  114. ΚΟΛΙΩΤΑΣΗ ΑΓΛΑΙΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ / ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
  115. ΚΟΥΤΣΟΥΡΗ ΣΟΦΙΑ ΜΑΡΙΑ / ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
  116. ΡΑΙΔΕΣΤΙΝΟΣ ΑΠΕΡΓΗΣ / ΣΑΒΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  117. ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ / ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)



3ο Λύκειο

Επώνυμο Όνομα Σχολή Επιτυχίας
  1. ΑΛΕΞΑΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ / ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
  2. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ / ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
  3. ΑΡΓΥΡΟΚΑΣΤΡΙΤΗ / ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  4. ΑΡΓΥΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ / ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
  5. ΒΕΛΛΕΛΗΣ ΒΙΚΤΩΡ ΠΕΡΕΤΣ / ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
  6. ΒΛΑΧΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ / ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  7. ΒΛΑΧΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ / ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  8. ΒΡΑΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΙΣΙΔΩΡΑ / ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  9. ΓΚΡΕΜΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ / ΦΥΣΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  10. ΕΡΤΣΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ / ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
  11. ΖΑΜΠΛΑΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ / ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) - ΟΠΛΑ
  12. ΖΩΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ / ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
  13. ΚΑΛΑΜΙΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ / ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  14. ΚΑΡΒΟΥΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ / ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
  15. ΚΑΡΥΔΗ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥΛΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ / ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
  16. ΚΑΡΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ / ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  17. ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ / ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
  18. ΚΕΦΑΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ / ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
  19. ΚΟΛΑΓΓΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ / ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  20. ΚΟΛΟΜΒΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ / ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  21. ΚΟΜΠΟΛΙΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ / ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  22. ΚΟΣΚΙΝΑ ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΝΑ / ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  23. ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ / ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ)
  24. ΚΟΤΣΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ / ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
  25. ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ / ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
  26. ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ / ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
  27. ΛΕΥΘΕΡΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ / ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  28. ΛΙΝΟΣΠΟΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ / ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  29. ΜΑΖΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ / ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  30. ΜΑΚΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ / ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  31. ΜΑΡΚΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ / ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΠΑΝΤΕΙΟ
  32. ΜΑΡΚΑΤΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ / ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ)
  33. ΜΑΡΚΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ / ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  34. ΜΗΤΡΑΝΤΖΑ ΝΙΚΟΛΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ / ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ)
  35. ΜΟΛΥΒΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ / ΣΧΟΛΗ ΑΝΘΥΠΟΠΥΡΑΓΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΕΣ)
  36. ΜΠΑΚΟΛΗ ΜΕΛΙΝΑ ΜΑΡΙΑ / ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  37. ΜΠΑΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ / ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΔΡΑΜΑ)
  38. ΜΠΑΝΤΟΥΝΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ / ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
  39. ΝΑΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ / ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
  40. ΝΤΙΝΤΑ ΤΖΕΣΙΚΑ / ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) - ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ
  41. ΟΣΜΑΝΙ ΝΤΡΙΟΛΑ / ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  42. ΠΑΝΑΓΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑ / ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
  43. ΠΑΝΤΕΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ / ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
  44. ΠΟΥΛΗΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ ΣΠΥΡΙΔΩΝ / ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  45. ΠΡΟΒΑΤΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ / ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
  46. ΡΑΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ / ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΡΤΑ)
  47. ΣΑΠΟΥΝΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ / ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
  48. ΣΟΥΛΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ / ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
  49. ΣΟΦΙΑ ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ / ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  50. ΤΖΑΦΕΣΤΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ / ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
  51. ΤΟΜΠΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ / ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΡΤΑ)
  52. ΤΟΥΡΟΥΚΗ ΗΛΕΚΤΡΑ ΙΩΑΝΝΑ / ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  53. ΤΡΑΓΓΑΝΙΔΑΣ ΑΡΗΣ / ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
  54. ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ / ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
  55. ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ / ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
  56. ΧΥΤΗΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ / ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
  57. ΨΑΡΡΑ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑ / ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
  58. ΨΑΡΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ / ΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  59. ΚΑΝΝΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ / ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΤΡΙΚΑΛΑ)
  60. ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΜΑΡΚΟΣ / ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  61. ΚΩΤΣΗ ΦΩΤΕΙΝΗ / ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
  62. ΛΑΜΠΙΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ / ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
  63. ΛΟΥΚΑ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ / ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
  64. ΤΑΠΑΣΚΟΥ ΜΑΡΙΑ / ΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ, ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)



4ο Λύκειο

Επώνυμο Όνομα Σχολή Επιτυχίας
  1. ΑΝΘΗ ΝΕΦΕΛΗ / ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
  2. ΑΡΑΘΥΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ / ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  3. ΑΡΓΥΡΟΥ ΑΓΑΘΗ / ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
  4. ΑΥΓΟΥΣΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ / ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
  5. ΒΙΤΣΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ / ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ)
  6. ΒΛΑΧΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ / ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ)
  7. ΒΛΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑ / ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
  8. ΓΑΡΔΙΚΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ / ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
  9. ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ / ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)
  10. ΓΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ / ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
  11. ΓΟΓΓΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ / ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  12. ΔΟΪΚΑΣ ΠΑΥΛΟΣ / ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
  13. ΔΟΥΜΠΟΣ ΑΡΜΑΝΔΟΣ / ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
  14. ΕΛΕΖΑΪ ΘΩΜΑΣ / ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
  15. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ / ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ)
  16. ΖΑΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ / ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
  17. ΚΑΒΒΑΔΙΑ ΕΛΕΝΗ ΑΝΝΑ / ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
  18. ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΜΙΧΑΗΛ / ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
  19. ΚΑΣΙΜΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ / ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ)
  20. ΚΟΥΜΑΝΟΒΑΛΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ / ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
  21. ΛΑΒΡΑΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ / ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ)
  22. ΜΕΡΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ / ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ)
  23. ΜΕΡΙΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ / ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
  24. ΜΗΤΣΙΑΛΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ / ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
  25. ΜΟΝΤΣΕΝΙΓΟΥ ΣΟΦΙΑ / ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
  26. ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ / ΣΧΟΛΗ ΑΝΘΥΠΟΠΥΡΑΓΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΕΣ)
  27. ΜΠΑΪΚΟΒΙΤΣ ΓΕΛΕΝΑ / ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
  28. ΜΠΑΜΠΑ ΕΛΕΝΗ / ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
  29. ΜΥΡΙΛΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ / ΤΕΧΝΩΝ ΗΧΟΥ & ΕΙΚΟΝΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
  30. ΜΩΡΑΪΤΗ ΑΓΑΘΗ ΘΕΟΔΩΡΑ / ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
  31. ΝΙΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ / ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
  32. ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ / ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
  33. ΝΙΚΟΛΟΥΛΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ / ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
  34. ΠΑΝΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ / ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  35. ΠΑΝΤΕΛΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ / ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
  36. ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ / ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  37. ΠΑΡΣΑΛΗ ΕΛΕΝΗ / ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε. (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
  38. ΠΕΤΡΟΒΙΤΣ ΕΛΛΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ / ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
  39. ΣΙΚΕΛΙΑΝΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ / ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
  40. ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΙΡΗΝΗ / ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  41. ΣΟΥΒΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ / ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
  42. ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ / ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
  43. ΣΠΙΝΟΥΛΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ / ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  44. ΣΤΥΛΙΑΝΕΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ / ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
  45. ΤΑΓΚΑΤΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ / ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ, ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
  46. ΤΖΕΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ / ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
  47. ΤΡΕΤΣΗΣ ΙΑΣΩΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ / ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  48. ΤΡΟΥΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ / ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
  49. ΤΣΑΦΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΞΑΝΘΟΣ / ΤΕΧΝΩΝ ΗΧΟΥ & ΕΙΚΟΝΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
  50. ΤΣΟΥΚΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ / ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  51. ΧΑΣΚΟ ΜΕΓΚΙ / ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
  52. ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΡΙΑ / ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
  53. ΧΕΙΡΔΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ / ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
  54. ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ / ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
  55. ΨΑΡΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ / ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
  56. ΨΑΡΡΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ / ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  57. ΓΚΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑ / ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
  58. ΔΟΥΚΑΚΗ ΟΛΓΑ / ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
  59. ΖΙΩΝΓΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ / ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
  60. ΚΟΣΚΙΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ / ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  61. ΚΟΣΜΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ / ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  62. ΜΥΛΩΝΑ ΑΡΓΥΡΩ / ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
  63. ΤΡΥΦΩΝΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΜΠΑΜΠΑ / ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  64. ΦΑΚΙΟΛΑ ΣΟΦΙΑ ΝΑΥΣΙΚΑ / ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
/




5ο Λύκειο


  1. ΓΕΡΑΜΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ / ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
  2. ΓΙΣΔΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ / ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  3. ΖΕΡΒΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ / ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
  4. ΗΡΩΓΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ / ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  5. ΚΟΥΡΤΗ ΕΥΤΕΡΠΗ ΜΑΡΙΑ / ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  6. ΚΟΥΣΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΛΕΝΗ / ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  7. ΜΕΤΑΛΛΗΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ / ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
  8. ΝΙΚΟΛΟΥΖΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ / ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  9. ΠΑΝΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ / ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
  10. ΠΑΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ / ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  11. ΠΡΟΒΑΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ / ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  12. ΣΟΥΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ / ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
  13. ΤΣΑΒΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ / ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
  14. ΧΑΛΕΠΑΚΗ ΑΡΤΕΜΗ / ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΣΗΤΕΙΑ)
  15. ΧΥΤΗΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ / ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
  16. ΖΟΛΩΤΑ ΕΛΕΝΗ / ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)




1ο ΕΠΑΛ


  1. ΤΣΑΜΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ / ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Κ
  2. ΚΟΡΔΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ / ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΗΧΟΥ & ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ (ΛΗΞΟΥΡΙ)
  3. ΚΟΡΜΑΡΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ / ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
  4. ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ / ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΜΙΑ)
  5. ΠΙΤΣΙΑΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ / ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΜΙΑ)
  6. ΡΟΥΣΙ ΙΡΙΝΤΑ / ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣ




2ο ΕΠΑΛ



  1. ΓΚΙΟΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΩΣΙΠΑΤΡΟΣ / ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ)
  2. ΓΚΙΤΣΙΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΓΓΕΛΟΣ / ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΤΡΙΚΑΛΑ)
  3. ΔΟΚΑΝΑΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ / ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΔΡΑΜΑ)
  4. ΑΡΓΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ / ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΣΗΤΕΙΑ)
  5. ΑΥΘΙΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ / ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  6. ΚΑΤΕΧΗΣ ΝΙΚΟΣ / ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
  7. ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΕΥΤΥΧΙΑ / ΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
  8. ΚΟΥΡΤΕΣΗ ΕΥΤΥΧΙΑ / ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
  9. ΚΟΥΣΟΥΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ / ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  10. ΚΟΥΣΟΥΝΗ ΡΑΦΑΕΛΑ / ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΤΡΙΚΑΛΑ)
  11. ΚΡΟΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ / ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
  12. ΛΙΒΕΡΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ / ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  13. ΛΟΥΚΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ / ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  14. ΜΕΦΣΟΥΤ ΦΡΑΝΤΖΗ / ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΣΗΤΕΙΑ)
  15. ΜΠΑΛΛΑ ΕΙΡΗΝΗ / ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΡΤΑ)
  16. ΜΠΑΡΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ / ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ)
  17. ΜΠΙΣΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ / ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ)
  18. ΜΠΟΜΠΡΑΤΗΣ ΓΟΓΓΑΚΗΣ / ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΡΤΑ)
  19. ΜΠΟΥΡΤΖΟΥΛΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ / ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)
  20. ΣΑΠΟΥΠΠΟ ΒΑΛΕΡΙΑ ΚΡΙΣΠΙΝΗ / ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  21. ΣΠΙΝΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ / ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
  22. ΤΡΕΤΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ / ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
  23. ΤΣΑΝΑ ΙΩΑΝΝΑ / ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
  24. ΤΣΙΑΜΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΕΛΠΙΔΑ / ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
  25. ΤΣΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ / ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
  26. ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ / ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ)
  27. ΓΟΥΔΕΛΗ ΑΛΙΚΗ / ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  28. ΤΡΟΥΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ / ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΚΕΡΚΥΡΑ)




Λύκειο Αργυράδων



  1. ΙΣΕΡΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ - ΒΑΡΒΑΡΑ ΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ, ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
  2. ΙΣΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  3. ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ)
  4. ΚΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
  5. ΛΑΪΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ ΛΑΪΚΗΣ & ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ (ΑΡΤΑ)
  6. ΛΕΣΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  7. ΜΠΡΙΣΚΑΪ ΕΡΛΙΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ)
  8. ΝΙΚΟΜΑΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
  9. ΠΑΝΔΗ ΟΥΡΑΝΙΑ ΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ, ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
  10. ΓΚΙΝΗ ΕΙΡΗΝΗ ΕΛΕΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)





ΕΠΑΛ Κορακιάνας


  1. ΒΛΑΧΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
  2. ΓΚΙΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΡΕΒΕΖΑ)
  3. ΜΩΡΑΪΤΗ ΑΛΙΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΡΤΑ)



Εσπερινό


  1. ΑΘΗΝΑΙΟΥ ΟΛΓΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΔΡΑΜΑ)
  2. ΓΟΥΛΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
  3. ΟΥΖΟΥΝΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  4. ΠΑΠΠΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ, ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
  5. ΡΑΝΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)


Κασσιώπης


  1. ΒΛΑΧΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΙΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
  2. ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
  3. ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
  4. ΗΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΒΕΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
  5. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΕΛΕΝΗ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε. (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
  6. ΚΑΨΑΛΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΡΤΑ)
  7. ΚΕΦΑΛΛΗΝΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
  8. ΚΟΝΤΙΝΗ ΛΕΥΚΟΘΕΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  9. ΚΟΣΚΙΝΑ ΕΡΜΙΟΝΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  10. ΚΟΥΤΣΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ ΜΕΛΙΝΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  11. ΚΥΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  12. ΜΑΝΤΖΟΥΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
  13. ΜΕΤΑΛΛΗΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΡΑΔΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
  14. ΜΠΟΛΕΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
  15. ΝΙΚΟΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑΣ, ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΘΕΩΡΙΑΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
  16. ΠΑΡΓΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  17. ΠΟΥΛΙΑΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
  18. ΡΑΔΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
  19. ΣΑΛΒΑΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΥΡΑΝΘΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  20. ΤΡΥΦΩΝΑ ΕΛΕΩΝΟΡΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  21. ΜΕΣΣΗΝΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)





Καστελλάνων



  1. ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
  2. ΒΑΡΑΓΓΟΥΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
  3. ΒΛΑΣΣΗ ΣΤΕΛΛΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  4. ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
  5. ΓΚΙΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ, ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
  6. ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΡΤΑ)
  7. ΚΑΒΒΑΔΙΑ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
  8. ΚΑΡΔΑΜΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
  9. ΚΑΦΑΡΑΚΗΣ ΡΟΓΗΡΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
  10. ΚΟΤΤΕ ΜΑΡΙΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
  11. ΚΥΠΡΙΩΤΗ ΜΥΡΣΙΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  12. ΜΕΘΟΔΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ)
  13. ΜΠΟΖΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
  14. ΜΠΡΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
  15. ΞΩΒΡΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
  16. ΟΛΛΟΥΡΙ ΦΑΤΜΙΡΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
  17. ΠΑΪΠΕΤΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ)
  18. ΠΑΡΙΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
  19. ΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  20. ΣΚΟΛΑΡΙΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
  21. ΣΟΥΠΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  22. ΣΠΙΝΟΥΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
  23. ΧΑΤΖΗΑΡΑΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)





Αγρού



  1. ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
  2. ΑΥΛΩΝΙΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
  3. ΒΟΥΡΓΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
  4. ΓΚΙΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΕΧΝΩΝ ΗΧΟΥ & ΕΙΚΟΝΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
  5. ΓΚΙΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ-ΑΙΚΑΤ. ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
  6. ΚΑΝΤΑΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
  7. ΚΑΤΩΜΕΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ (ΣΕΡΡΕΣ) -
  8. ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΤΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
  9. ΚΟΥΛΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΝΗ ΟΠΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΠΤΟΜΕΤΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
  10. ΚΟΥΡΣΑΡΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  11. ΚΟΥΡΣΑΡΗΣ ΧΑΡΗΣ-ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ (ΣΕΡΡΕΣ)
  12. ΛΑΜΠΟΥΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΚΩΝΣΤ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  13. ΜΑΝΤΖΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΛΕΞ.-ΜΑΡΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  14. ΜΕΘΕΝΙΤΗ ΜΕΡΣΙΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
  15. ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΡΕΒΕΖΑ)
  16. ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΡΕΒΕΖΑ)
  17. ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)
  18. ΜΠΑΛΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΡΤΑ)
  19. ΜΠΑΡΔΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ, ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
  20. ΜΠΕΤΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  21. ΜΩΡΑΪΤΗ ΠΑΓΩΝΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
  22. ΠΟΛΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ)
  23. ΠΡΕΤΣΙ ΝΤΟΡΑΝΤΙΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
  24. ΣΕΛΙΣΤΑ ΜΑΝΟΥΕΛΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
  25. ΧΑΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
  26. ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  27. ΨΑΡΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ)
  28. ΨΑΡΡΑ ΕΡΡΙΚΑ-ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  29. ΡΩΜΑΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ ΣΕΡΡΕΣ)
  30. ΧΟΥΡΜΟΥΖΙΑΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ
  31. ΛΟΥΒΡΟΥ ΕΛΕΝΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)






Λευκίμμης



  1. ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  2. ΑΣΠΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
  3. ΑΣΠΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
  4. ΒΑΡΕΛΗΣ ΑΡΙΣΤΟ. ΣΠΥΡ. ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
  5. ΒΛΑΣΣΗ ΕΥΤΕΡΠΗ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
  6. ΒΛΑΣΣΗΣ ΕΚΤΟΡΑΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
  7. ΓΑΡΔΙΚΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
  8. ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  9. ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ)
  10. ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
  11. ΜΠΑΡΙΑΜΑΪ ΑΡΤΕΜΙΣ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΝΑΥΠΛΙΟ)
  12. ΠΑΠΑΒΛΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
  13. ΡΗΓΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΑΝΤΩΝΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  14. ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ)




Παξών



  1. ΚΑΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)




Σκριπερό



  1. ΒΟΥΡΓΙΔΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  2. ΚΟΝΤΟΣΤΑΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  3. ΚΟΣΚΙΝΑ ΝΙΚΗ ΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ, ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
  4. ΛΕΣΚΑΪ ΒΑΛΜΠΟΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
  5. ΛΟΥΚΑΝΑΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
  6. ΜΑΛΑΧΑ ΑΛΚΙΝΟΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ (ΠΥΡΓΟΣ)
  7. ΜΠΡΑΜΠΑΤΙ-ΡΟΝΤΡΙΓΚΕΖ ΚΕΒΕΛΙΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ)
  8. ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΑΛ. ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) -
  9. ΡΙΖΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΘΕΟΠΛΑΣΤΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
  10. ΤΣΕΝΕΜΠΗ ΜΑΡΙΑ ΓΛΩΣΣΑΣ, ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΡΕΥΞΕΙΝΙΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
  11. ΤΣΙΛΙΜΠΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
  12. ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΜΑΡΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)




Μουσικό Λύκειο


  1. ΑΛΑΤΖΑ - ΣΤΕΡΝΚΕ ΤΖΕΝΝΥ - ΑΡΓΥΡΩ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣ (ΔΡΑΜΑ)
  2. ΔΑΜΙΓΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ-ΜΙΧ. ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
  3. ΚΟΝΤΙΝΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ – ΙΩ. ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
  4. ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
  5. ΜΑΝΑΤΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ, ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
  6. ΜΠΑΚΑ ΜΥΡΣΙΝΗ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
  7. ΠΑΝΤΕΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
  8. ΠΑΝΤΕΛΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  9. ΠΗΓΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΗΧΟΥ & ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ (ΛΗΞΟΥΡΙ)
  10. ΣΤΑΝΑΤΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
  11. ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ)
  12. ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
  13. ΠΑΓΙΑΤΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΣΧΟΛΙΑΣΤΕ ΤΟ ΑΡΘΡΟ
Copyright ©2018 Designed by D.P